Profil společnosti

MDS Partners pomáhají firmám snížit náklady na interní tisk a tvorbu dokumentů a udržet je na trvale nízké úrovni díky optimalizaci tiskového parku - návrhům a realizaci efektivních tiskových řešení - a díky efektivní externí správě tiskového parku.

Společnost MDS Partners vznikla jako sesterská organizace tradičního českého dodavatele všeho kolem tisku - společnosti Toner Expres (dnes Print Partners), která obsluhuje zhruba 4000 firemních zákazníků na celém území České republiky již od roku 1993.

MDS Partners vznikli jako odezva na celosvětový trend řízení celkových nákladů na vlastnictví (TCO) flotil tiskáren a reprografické techniky obecně ve společnostech, který byl vyvolán konstantním nárustem nákladů na tisk a kopírování v posledních 20 letech. Společnost pomáhá dosahovat úspor pomocí třech fází Managed Print Services:

  • Fáze 1: Převzetí správy stávajícího tiskového praku
  • Fáze 2: Optimalizace tiskového prostředí
  • Fáze 3: Zlepšení workflow dokumentů

Základní principy, kterými se řídí naše práce: 

Hledáme řešení pro snížení nákladů na tisk zákazníka.

MDS Partners je společnost nezávislá na jakémkoliv výrobci. Není jednobarevným dodavatelem – dealerem výrobce a neživí ji prodej tiskového hardware.

Cílem MDS Partners není vyměnit vaše stávající tiskárny a kopírky za jiné. Je dost dobře možné, že vaše vybavení je vyhovující. Budeme hledat způsoby jeho efektivnějšího využití.

Optimalizace je často chápana jako centralizace tisku na malý počet velkých strojů. Náš přístup je jiný. Respektujeme individualitu vašeho prostředí a procesů.