Odborné články

V této sekci najdete inspiraci pro své iniciativy v oblasti tiskových parků v podobě článků našich konzultantů, partnerů a výrobců tiskových technologií. Všechny publikované články jsou zde uvedeny se souhlasem jejich autorů.

Snižte náklady na tisk o desítky procent. Nebude vás to stát ani korunu.

(Tibor Brunclík, Print Partners, www.printpartners.cz)
Pokud stojíte před úkolem snížit náklady na firemní tisk, tento článek vám pomůže pochopit, co je tvoří a jak je možné je řídit.
 

The Importace of a Print Management Strategy

(Darrell Amy, Convergence Consulting, Inc.)
Jaké výhody vám přinese zajištění tisku formou Managed Print Services a jak tuto formu efektivně implementovat.
 

Jaký je náš pohled na práci s dokumentem

(Petr Kacíř, HP Česká republika)
Podívejte se z blízka na to, jak se i ve vaší společnosti pracuje s dokumenty a jak je možné proces práce s nimi optimalizovat.
 

Více než polovina evropských kanceláří nevěnuje ochraně vytištěných informací dostatečnou pozornost

(Patrik Khudhur, www.cio.cz)
Více než polovina (56 %) pracovníků pravidelně vídá důvěrné dokumenty zanechané na tiskárně a více než polovina dotazovaných si není vědoma, že by se v jejich organizaci uplatňovaly nějaké postupy nebo technologie na ochranu samotné tiskové sítě.
 

Xerox helps the Telford & Wrekin Council cut costs, streamline operations

(Xerox Corporation)
Přečtěte si případovou studii od Xerox Corporation, kteří navrhli společnosti Telford & Wrekin Council změny spořící v následujících čtyřech letech až 25 % nákladů na tisk.
 

Bezpečný tisk a náklady pod kontrolou

(Petr Hacmac, Janus, www.cio.cz)
Přestože před pár lety nejrůznější vizionáři hlásali, že papírové kanceláři odzvonilo a že částky určené na tisk a tisková zařízení budou v důsledku toho klesat, opak je pravdou.
 

Malé tiskárny, velké náklady: Čas vymést chlév

(Meridith Levinson, Alexandr Radecký, www.cio.cz)
Většina společností vydává zbytečně jedno až tři procenta výnosů na náklady spojené s tiskem. Přinášíme několik doporučení, jak nejlépe implementovat změnu směřující k vyšší efektivitě nákladů vynakládaných na tisk a imaging.